Snow Peak, Garmin og mer: Se nyheter 🎉

HC33 1800lm

4.7
1 399 kr
Rask levering

Gratis frakt over 1000,-

Gratis bytte

Rask levering

Designet for bevegelse

Enkel retur

Beskrivelse

NITECORE HC33 er vanntett ned til 2m og har hele 1800 lumen. Perfekt for turer i mørket.



Spesifikasjoner:

  • Lengde: 105,3mm

  • Vekt: 51,2g (uten batteri)

  • Lysstyrke: 1800 lumen

  • Lysstrålens rekkevidde: opptil 187m

  • Lysstyrkens intensitet: opptil 8750cd

  • LED: CREE XHP35 HD 

  • Batterilevetid: opptil 330t

  • Batteri: 1 × 18650 ,2 × CR123 

  • Anbefalt batteri til produktet: NITENL1835HP (med NITENL1835HP får du utnyttet lyktens fulle lysstyrke og dersom man ikke bruker dette HP batteriet kan man oppleve at lykten kan "koble ut".)

  • Merk: batteri følger ikke med

  • Innstillinger:  Location Beacon,SOS, strobe 

  • Vanntett ned til 2 meter (i henhold til IPX-8 regulering)


I esken:

  • NITECORE HC33

  • Et hodebånd

  • Ekstra O-ringer

Detaljer

  • Varenummer
    M-NITE-9E471-0
  • Leverandørens farge
    -
  • Farge
    -
  • Kjønn
    Herre, Dame
  • Aktiviteter
    Teknisk Lifestyle, Fjelltur, SoveUte

Produktomtaler (12)

4.7
basert på 12 anmeldelser12 anmeldelser
5
4
3
2
1
Anette N

Kom fort fram, men var en julegave som ikke fslt helt i smak dessverre

Gisle

En god lykt som fungerer godt både håndholdt og som hodelykt, og med "spredelinsen" på oppnås et meget godt arbeidslys. Savner muligheten for å lade opp batteriet via en USB-kabel, derfor kun 4 av fem stjerner.

Kasper

Brukbar lykt. Lyser mye. Ikke av de letteste selvsagt, men mye bang for buck etter min mening

Anjana S

Svært godt lys. Er nok ikke langt unna lovet 1800LM. Diffuseren som kan settes ned, er meget hendig å ha, da den sprer lyset godt. Det som kanskje er svakheten med Nitecore, er at de ikke har ekte temperatur-regulering. Nitecore kutter uansett ned på lysstyrken på Turbo når det er gått 30-60 sekunder. Det hjelper ikke uansett hvor kaldt det er og hvor lite eller mye LED-dioden egentlig er oppvarmet. Har testet dette på HC35 også med samme resultat.

Når det er sagt, er det fremdeles mye lys på de lavere innstillingene Skal oppgradere lyktsamlingen før vinteren kommer, og det står mellom flere HC33 og Armytek C2 (som visst nok har ekte temeperatur-styring)

Marius

Liker at den kan brukes håndholdt, bra med lys. Blir fort varm men det går fint

Frøydis

Topp lykt og godt lys

TBS

Kjempegod hodelykt ! fine intervaller på styrke.

Nikolas T

Fin produkt, sterk lys, praktisk som både hodelykt og vanlig lys

Øiesvold

Har hatt denne hodelykten i ca 2 år nå. Den er svært bra! Bruker den hele vinteren til mine turer i mørket med hunden. Egentlig til alt det jeg trenger mer lys. Liker at det ikke er noe ekstra batteripakke med ledning som en må knote med, alt er i enheten. Liker at den har 4 forskjellige nivåer og enkelt å bytte mellom. Vært brukt på Fisketurer i August om natten til å hove inn storfisken :) Samt knyte på nye fluer. Har flere batterier til denne og separat lader, så har alltid strøm til den. Hvis jeg måtte velge på nytt så hadde jeg kjøpt akkurat denne hodelykten på nytt. Svært fornøyd med denne hodelykten og servicen hos Milrab.no

Høyfjell

Sylskarpt dybdebilde for hurtig forflytning i terrenget. Anbefaler å kjøpe den med 2 stk. Nitecore NL1834R batteri. Lades via USB port/powerbank.

Nitecore

HC33 1800lm

1 399 kr

NITECORE HC33 er vanntett ned til 2m og har hele 1800 lumen. Perfekt for turer i mørket.



Spesifikasjoner:


I esken:

Se produktet